Jedną ze sztandarowych marek sieci sklepów ccc jest obuwie Lasocki. Jest ona najbardziej prestiżową i pożądaną wśród klientek. Produkowane z naturalnych materiałów i o klasycznych fasonach stanowią podstawę każdej stylizacji. Buty ccc to zawsze dobry wybór, gdyż marka ta oferuje wysoką jakość i modne wzornictwo w przystępnej cenie.

Glam Rock Styl rockowy nie jedno ma imie. Przez pewien okres popularny był Glam Rock - pełen przepychu, blasku, splędoru. Moda ta przeszła płynnie od wykonawców w kierunku fanów. Przez lata był modyfikowany, uszlachetniany, dostosowywany do aktualnych trendów. Był to styl, który swoim przepychem, stylizacjami miał zaczarować uczestników widowiska. Bardzo często stawał się ważniejszy niż sens granej muzyki. W Polsce często kojarzony jest z takimi wykonawcami jak DODA. Styl rokowy sam w sobie często wygląda topornie, ale może być urozmaicony przez różowe gadżety i elementy czy falbanki.

Moda styl i elegancja - Blog Kasi Tusk

buty typu szpilki szpilki Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej 5 par szpilek. Te praktyczne buty sprawiają, że pośladki, uda i łydki są napięte. Sylwetka jest bardziej kobieca. Wyglądamy ponętnie. Kobieta na szpilkach budzi zainteresowanie wśród mężczyzn. Należy zwrócić szczególną uwagę na technikę chodzenia w tego typu obuwiu. W szpilkach należy czuć się pewnie, musimy stąpać twardo po ziemi.

GG: 35304079