Jak pogodzić styl rockowy z kobiecością?

Glam Rock Styl rockowy nie jedno ma imie. Przez pewien okres popularny był Glam Rock - pełen przepychu, blasku, splędoru. Moda ta przeszła płynnie od wykonawców w kierunku fanów. Przez lata był modyfikowany, uszlachetniany, dostosowywany do aktualnych trendów. Był to styl, który swoim przepychem, stylizacjami miał zaczarować uczestników widowiska. Bardzo często stawał się ważniejszy niż sens granej muzyki. W Polsce często kojarzony jest z takimi wykonawcami jak DODA. Styl rokowy sam w sobie często wygląda topornie, ale może być urozmaicony przez różowe gadżety i elementy czy falbanki.

Rockowy styl w kobiecym wydaniu to dla jednych głębkokie dekolty, elementy skórzane, falbanki, gorsety, kabaretki, glany. Dla innych inspiracją są takie zespoły jak The Rolling Stones a więc stylowe kapelusze, lźno zawiesozne chustki na szyi, spodnie typu rurki, skórzane kurtki i nonszalancka niedbałość, rozpuszczone włosy albo włosy związane w wysoki koński ogon. To także wiązane na boki warkocze, koki (chociaż przy wyplątywaniu gumki można przy okazji stracić naprawdę dużo włosów). Tak tak, wiem że istnieje coś takiego jak gumki sprężynki, które nie powinny się zaplątywać, ale się zaplątują. Pasują również kamizelki czy koszule w kratę.

Glam Rock to także czerń, srebro, złoto i inne "martwe" kolory. To także naszyjniki, kolczyki, pierścionki czy naszyjniki. Każda z nas w swojej klasie w liceum miała chociaż jedną taką osobę. Glam Rock to także intensywny piercing czyli kolczyki wszędzie gdzie się da: ucho, nos, język, brwi, warga. Im więcej tym lepiej. Tyle, że bramki na lotniskach z pewnością zawyją :) Jak widzicie nie ma jednej spójnej koncepcji, definicji Glam Rock.

Moda styl i elegancja - Blog Kasi Tusk

buty typu szpilki szpilki Każda kobieta powinna mieć w swojej szafie przynajmniej 5 par szpilek. Te praktyczne buty sprawiają, że pośladki, uda i łydki są napięte. Sylwetka jest bardziej kobieca. Wyglądamy ponętnie. Kobieta na szpilkach budzi zainteresowanie wśród mężczyzn. Należy zwrócić szczególną uwagę na technikę chodzenia w tego typu obuwiu. W szpilkach należy czuć się pewnie, musimy stąpać twardo po ziemi.

GG: 35304079